Home > System CMMS dla działów utrzymania ruchu

System CMMS dla działów utrzymania ruchu

Zarządzanie  procesem utrzymania ruchu może być prostsze i bardziej efektywne.

QRmaint jest zorientowany na mobilność oraz intuicyjną obsługę. Cena i skomplikowane wdrożenie nie będzie już barierą dla nikogo!

Przetestuj za darmostrzałka Case studystrzałka
Technician and manager

#1 Wybór techników i managerów

 • Mobilność i intuicyjność

QRmaint to mobilny system CMMS, który stawia na łatwość użytkowania. Przede wszystkim ma pomagać, a nie utrudniać technikom w codziennych zadaniach służb utrzymania ruchu.

 • Bezkonkurencyjna cena i bezproblemowe wdrożenie

Dzięki QRmaint dostęp do aplikacji typu CMMS nigdy nie był prostszy i bardziej dostępny dla wszystkich. Wystarczy kilka sekund na założenie konta, aby odmienić utrzymanie ruchu w swojej fabryce lub zakładzie produkcyjnym.

 

 

grafika

Uprość utrzymanie maszyn i urządzeń

 • Pełna kontrola nad stanem parku maszynowego

Mobilność oraz kody QR to klucz do sprawnego utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym.

Zeskanuj kod QR i uzyskaj pełną historię maszyny, zgłoś usterkę lub obsłuż zadanie przypisane do Ciebie.

 • Zwiększ dostępność maszyn i urządzeń

Sprawne zarządzanie utrzymaniem ruchu doprowadzi firmę do wyższych zysków, krótszych przestojów i mniejszej awaryjności urządzeń i maszyn.

Postaw na prace prewencyjne z QRmaint CMMS!

ozdoba

QRmaint system CMMS już od 29zł!

Testuj przez 14 dni za darmo!

zrzut ekranu

Obsługa zleceń pracy i zadań

Wykorzystaj darmową aplikację mobilną QRmaint CMMS, która zmieniła obliczę wielu działów utrzymania ruchu w Polsce. Postaw na gromadzenie kluczowych informacji i usuwanie awarii w czasie rzeczywistym. System CMMS ma pomagać w codziennej pracy, a nie utrudniać.

 • Przydziel zadanie technikowi, brygadzie lub zmianie
 • Monitoruj termin oraz aktualny status zadania
 • Śledź czas realizacji oraz koszty zadań
 • Wykorzystaj aplikację mobilną, aby poprawić komunikację w zespole

 

Przetestuj za darmo

Proste i szybkie zgłaszanie usterek oraz awarii

 • Popraw współpracę pracowników linii produkcyjnej z działem utrzymania ruchu

Zwykle awarie lub usterki jako pierwsi zauważają pracownicy linii produkcyjnej i operatorzy. Udostępnienie prostego i szybkiego sposobu zgłoszeń jest kluczem do skrócenia przestojów maszyn oraz zmniejszenia strat finansowych zakładu produkcyjnego.

 • Powiadomienia o nowej awarii lub usterce

Powiadomienia PUSH lub email na telefon komórkowy zapewniają służbą utrzymania ruchu natychmiastową informację o awarii lub usterce przez co szybko mogą przystąpić do jej usunięcia.

 

Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
zrzut ekranu

Harmonogramowanie i planowanie przeglądów oraz inspekcji

 • Prace prewencyjne na podstawie kalendarza lub odczytów

Raz zaplanuj przeglądy, inspekcje lub inne zadania prewencyjne, a system sam cyklicznie utworzy je w odpowiednim momencie oraz wyśle powiadomienie Email lub SMS np. co tydzień, co miesiąc, co rok lub na podstawie odczytu.

 • Listy kontrolne – checklisty

Dodaj listy kontrolne do rutynowych inspekcji, instrukcji, kontroli bezpieczeństwa i innych prewencyjnych zleceń pracy. Na potrzeby audytowe podpisz listę kontrolną wprost z aplikacji mobilnej.

 • Graficzny harmonogram

Wykorzystaj przejrzysty, graficzny harmonogram, aby w łatwy sposób zobaczyć wszystkie zadania prewencyjne niezrealizowane w terminie, wykonane oraz zaplanowane.

 

 

Przetestuj za darmo

Magazyn części zamiennych

 • Kody kreskowe oraz QR

Wykorzystaj kody QR, aby uprościć i zautomatyzować wydawanie części z magazynu oraz ich przyjmowanie.

 • Monitoruj stany minimalne części

Brak części przy usuwaniu awarii to dłuższy przestój i straty finansowe zakładu. Ustaw stany minimalne, aby już nigdy więcej nie doszło do takiej sytuacji.

 • Pełna historia zmian stanów magazynowych

QRmaint – System CMMS gromadzi  w jednym miejscu wszystkie operacje magazynowe przeprowadzone na danej części. Zawsze wiesz kto pobrał, jaką ilość oraz w jakim zadaniu.

Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
zrzut ekranu

Dashboard TV

 • Stan parku maszynowego w czasie rzeczywistym

Stwórz swoje własne dashboardy dla dowolnej lokalizacji lub linii produkcyjnej, aby śledzić stan parku maszynowego w czasie rzeczywistym.

 • Poprawa komunikacji oraz wzrost produktywności

Dashboard wyświetlony w pokoju techników lub na hali produkcyjnej to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na wzrost produktywności zespołu technicznego oraz poprawę komunikacji.

Wystarczy rzut oka na telewizor, aby zobaczyć jakie zadania są aktualnie realizowane i przez którego technika, a także jakie nowe zgłoszenia wpłynęły oraz wiele innych informacji, które możemy ustawić sami wg własnych preferencji.

Przetestuj za darmo

Analiza i raportowanie

 • Raporty analityczne

Analiza funkcjonowania działu utrzymania ruchu odgrywa decydującą rolę w skutecznym wdrożeniu TPM. Wiarygodne i szczegółowe raporty z danych zgromadzonych w systemie CMMS są kluczowe przy podejmowaniu trafnych
decyzji dotyczących działań prewencyjnych oraz funkcjonowania zakładu produkcyjnego.

 • KPI dashboard

KPI Dashoabrd w QRmaint CMMS to miejsce gdzie masz możliwość śledzenia kluczowych wskaźników związanych z utrzymaniem ruchu takich jak MTBF, MTTR oraz innych ważnych informacji przedstawionych w formie graficznej.

Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
ozdoba

QRmaint system CMMS już od 29zł!

Testuj przez 14 dni za darmo!

Poznaj opinie naszych klientów!

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

>

Zgłoszenie awarii po przez skanowanie kodu QR na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny automatyk / Automation Service Supervisor

>

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą ile jest zadań do wykonania, jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje które występowały wcześniej, że pewne zadania są pominięte bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

>

Dzielę swoją pracę w firmie na 2 etapy: 1. Przed wdrożeniem QRmaint - mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów które umykały uwadze. 2. Po wdrożeniu QRmaint - możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik działu utrzymania ruchu

>

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

>

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i szeregowych pracowników :)

Tomasz Pruszyński

Dyrektor produkcji

>

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

kierownik działu IT

>

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie na kartkach lub w pamięci.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

>

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

>

QRmaint Sp. z o.o. dała się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski

Prezes Zarządu

>

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

>

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim jest bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

ozdoba

QRmaint system CMMS już od 29zł!

Testuj przez 14 dni za darmo!