tło

Wydarzenia

Nasz zespół aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych. Sprawdź, w których wydarzeniach aktualnie bierzemy udział i nie przegap okazji aby porozmawiać na żywo z naszymi ekspertami od rozwiązań biznesowych dedykowanych dla branży utrzymania ruchu.

Umów konsultacje strzałka

Dowiedz się, dlaczego warto się z nami spotkać!

Targi przemysłowe, konferencje, spotkania biznesowe, networking - to wszystko stanowi doskonałą okazję, aby poznać ekspertów z Twojej branży osobiście. Sprawdź, dlaczego warto nas odwiedzić podczas nadchodzących wydarzeń.

function

Dostęp do informacji

Uczestnicząc w spotkaniach z QRmaint, można uzyskać dostęp do szerokiego zakresu wiedzy na temat pracy w branży utrzymania ruchu, o naszych produktach, usługach i innowacji w jednym miejscu. W ten sposób umożliwiamy Twojej firmie zebranie kompleksowych informacji z możliwością skutecznego porównania innych opcji.

function

Praktyczne doświadczenie

Będąc naszym klientem lub uczestnicząc w spotkaniu jako zainteresowana strona, możesz bezpośrednio wchodzić w interakcje z naszą technologią prezentowaną na targach lub spotkaniach branżowych. W ten sposób można zdobyć praktyczne doświadczenie i lepiej zrozumieć funkcjonalność naszego oprogramowania.

function

Badanie rynku

Uczestnicząc w targach branżowych lub innych spotkaniach, na których możesz spotkać nasz zespół, jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami, rozwojem i postępami w branży utrzymania ruchu. Na naszych spotkaniach zyskujesz cenne źródło dla badań rynkowych i spostrzeżeń branżowych.

function

Rozwiązywanie problemów

Podczas spotkań branżowych możesz wykorzystać rozmowę z naszymi ekspertami jako platformę do wypracowania rozwiązań dla Twoich wyzwań biznesowych. Zatrudniamy specjalistów z branży UR z ponad 20-letnim doświadczeniem. Rozmawiając z naszymi ekspertami, możesz zasięgnąć porady w zakresie rozwiązywania konkretnych problemów lub odkrywania nowych możliwości usprawnienia procesów w Twojej firmie.

function

Innowacja i mobilizacja

Uczestnictwo w spotkaniach z QRmaint na targach branżowych, konferencjach może pomóc w uzyskaniu nowych pomysłów, strategii, co może prowadzić do szybszego osiągania celów firmy. Prezentując nasze pomysły, technologie i innowacje, chcemy motywować do podejmowania działań i wprowadzania innowacji w Waszych organizacjach.

function

Oszczędność kosztów

W trakcie spotkań na targach przemysłowych, konferencjach, można dowiedzieć się więcej o 14-dniowym bezpłatnym okresie próbnym naszej aplikacji systemu CMMS. Mamy również różne oferty dla użytkowników w małych i średnich firmach, czy korporacjach, dzięki czemu każdy może zaoszczędzić na inwestycji w oprogramowanie CMMS.

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

zrzut ekranu

SYMAS® & MAINTENANCE - targi przemysłowe w Krakowie

Dołącz do nas na tych ekscytujących targach, które odbędą się w dniach 16-17 października 2024 roku.

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE to ważne wydarzenia w kalendarzu przemysłowym w Polsce.

Podczas tych targów wystawcy oferują kompleksowe prezentacje najnowszych technologii związanych utrzymanie ruchu, z przetwarzaniem, magazynowaniem, transportem i innymi procesami związanymi z materiałami sypkimi i masowymi.

QRmaint będzie uczestnikem tegorocznej edycji targów w Krakowie. Dowiedz się więcej i zabukuj konsultacje z naszymi ekspertami. Zespół QRmaint zatrudnia specialistów z branży utrzymania ruchu z blisko 20 letnim stażem pracy. Nie przegap okazji i zarezerwuj czas na spotkanie w Krakowie. Odbierz bilet na wydarzenie i sprawdź nasz artykuł o SYMAS® i MAINTENANCE.

 

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.