Targi SYMAS® i MAINTENANCE 2024

Targi dla branży utrzymania ruchu SYMAS® i MAINTENANCE odbędą sią między 16-17 Październikiem 2024 roku. QRmaint weźmie udział w tegorocznej edycji wydarzenia. Będzie to drugi raz odkąd mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach w 2019 roku.

Targi Symas Kraków, jak co roku zostaną zorganizowane w hali targowej EXPO Kraków. Są to jedne z kluczowych wydarzeń branżowych w Polsce, podczas których wystawcy kompleksowo prezentują technologie związane z utrzymaniem ruchu, transportem, magazynowaniem, oraz operacjami ściśle związanymi z produkcją, takimi jak: sortowaniem, filtrowaniem, separacją, czy też metody służące do zapobiegania nieplanowanych przestojów.

SYMAS® & MAINTENANCE – targi przemysłowe w Krakowie

Organizatorzy wydarzenia Targi w Krakowie Sp. z o.o. mają za sobą już wiele edycji eventu. Już od 14 lat SYMAS® i MAINTENANCE są kluczowymi spotkaniami w polskim sektorze przemysłowym, przyciągając zarówno uznanych liderów rynku, jak i małe firmy, które chcą poszerzyć swoją klientelę i obecność w branży. W tym roku, organizatorzy przewidują frekwencje na poziomie ok 160 wystawców i około 3500 gości.

Uczestnicy mogą zazwyczaj zapoznać się z najnowszymi technologiami stosowanymi w branży przeładunku i przetwarzania materiałów sypkich, a także z najskuteczniejszymi praktykami konserwacji dla firm.

Dzięki połączeniu tych dwóch dominujących tematów branżowych – obsługi materiałów oraz narzędzi i metod konserwacji – w jednym wydarzeniu, firmy mogą kompleksowo zaprezentować rozwiązania dostosowane do potrzeb większości firm produkcyjnych. Impreza, tak jak w poprzednich edycjach składa się z dwóch częśći.

Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS®

To są kluczowe wydarzenia w kalendarzu targowym przemysłu w Polsce, gdzie wystawcy kompleksowo prezentują najnowsze technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE

Targi MAINTENANCE stanowią jedyną imprezę targową w Polsce, która kompleksowo prezentuje technologie i metody zapobiegania nieplanowanym przestojom oraz poprawiające efektywność produkcji w zakładach przemysłowych.

SYMAS Kraków – raport z ostatniej edycji targów

W obszernym raporcie na temat ostatniej edycji targów SYMAS® i MAINTENANCE zagłębiamy się w demografię i trendy branżowe, które ukształtowały to dynamiczne wydarzenie. Poniżej podajemy statystyki uczestników z roku 2023:

Kadra zarządzająca: 40%

 • Kierownik utrzymania ruchu/produkcji
 • Główny mechanik/specjalista ds. energii/ekspert

Specjaliści: 27%

 • Specjalista ds. konserwacji/produkcji
 • Projektant/inżynier

Personel zarządzający: 21%

 • Prezes/członek zarządu/właściciel
 • Dyrektor produkcji/Kierownik zakładu/Kierownik operacyjny

Inni: 12%

 • Doradca ds. sprzedaży technicznej
 • Inne

Co więcej, dokładniejsze spojrzenie na branże reprezentowane na targach ujawnia zróżnicowaną kombinację sektorów z różnych gałęzi przemysłu. W ten sposób, firmy demonstrują szeroki zakres i dużą skalę znaczenia tego wydarzenia dla ogółu branży przemysłowej.

Podział branżowy:

 • Przemysł elektromechaniczny: 15%
 • Przemysł chemiczny: 14%
 • Metalurgia: 14%
 • Transport i logistyka: 10%
 • Górnictwo i przemysł mineralny: 8%
 • Przemysł paliwowy i energetyczny: 8%

Indywidualne podejście dla każdej branży

Zespół QRmaint jest aktywny od bardzo dawna podczas wydarzeń branżowych. Bierzemy udział w targach, konferencjach, wydarzeniach u naszych klientów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć złożoność branży i zagadnienia właściwe dla każdej z nich.

Udział w targach to okazja zarówno dla nas, dla naszych klientów oraz osób zainteresowanych poprawą jakości pracy w firmie. Podczas targów, wizytującą będą mogli porozmawiać na żywo z naszymi ekspertami od rozwiązań biznesowych dedykowanych dla branży utrzymania ruchu. Jest to doskonała okazja aby podzielić się wiedzą i zasięgnąć cennych informacji, które mogą relatywnie wpłynąć na poprawę jakości pracy.

W QRmaint nasze niezachwiane zaangażowanie w indywidualne podejście do klienta oraz wyjątkowo otwarty i pomocny zespół sprawiają, potwierdzają to, że potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze.

Dzięki klientom z sektorów od elektromechanicznego po chemiczny, od metalurgii po transport i logistykę, nasze niestandardowe rozwiązania spełniają unikalne potrzeby w wielu branżach.

Przejęcie kontroli nad codziennymi operacjami

Dla menedżerów i kadry kierowniczej QRmaint oferuje kompleksową kontrolę nad codziennymi operacjami. Oto niektóre z zalet i korzyści:

 • Większe możliwości planowania, poprawiona komunikacja i gwarantuje długoterminowe korzyści dla ich firmy
 • Możliwość monitorowania czasu napraw i kosztów realizacji, dostępności sprzętu. Ponadto, kontrola przestojów, generowanie i przeglądanie raportów oraz analizowanie historii zasobów
 • Na podstawie rzeczywistych danych z CMMS kierownicy i menedżerowie mogą podejmować bardziej świadome decyzje i efektywnie zarządzać zespołami utrzymania ruchu

Podsumowując

Dołącz do nas na naszym stoisku podczas targów w Krakowie, aby odkryć najnowocześniejsze technologie utrzymania ruchu, do obsługi serwisowej maszyn, infrastruktury i nie tylko.

Targi SYMAS® & MAINTENANCE to najważniejsze w Polsce wydarzenie poświęcone zapobieganiu przestojom i zwiększaniu wydajności produkcji. Odwiedź nas podczas targów, aby uzyskać spersonalizowane informacje i dowiedzieć się, w jaki sposób nasze oprogramowanie CMMS może usprawnić Twoje operacje. Śledź aktualne wydarzenia na naszej stronie i sprawdź nadchodzące wydarzenia, w których weźmiemy udział.

tło

Feel free to contact me.
I will come back shortly with an answer.
  Sales Manager

  tło

  Wypróbuj QRmaint

  Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.