QRmaint na 10. Targach Maintenance 2019 – zapowiedź

Już na początku października (2-3.10.2019) w Krakowie obędą się 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance 2019. QRmaint zaprezentuje na Targach najnowsze funkcje systemu CMMS!

Stoisko QRmaint na Targach Maintenance

Serdecznie zapraszamy naszych obecnych i przyszłych klientów na 10. Targi Maintenance 2019, które odbędą się w dniach 2-3 października 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków. Stoisko QRmaint zlokalizowane będzie na Hali Wisła – stoisko A70.

Na Targach Maintenance zaprezentujemy najnowsze, innowacyjne oprogramowanie CMMS dla służb utrzymania ruchu naszego autorstwa. Przestawimy Państwu w jaki sposób można za pomocą aplikacji QRmaint znacznie uprościć procesy utrzymania ruchu oraz wdrożyć prewencyjne utrzymanie ruchu.

Na naszym stoisku dowiecie się Państwo jak z wykorzystaniem QRmaint można:

 • efektywnie zarządzać zespołem działu utrzymania ruchu
 • wdrożyć zasady prewencyjnego utrzymania ruchu z wykorzystaniem zadań cyklicznych i harmonogramów prac
 • zoptymalizować zarządzanie magazynem części zamiennych
 • usprawnić procesy utrzymania ruchu poprzez standaryzację zadań prewencyjnych

Będziecie mieli Państwo możliwość przetestowania dowolne scenariusze związane z utrzymaniem ruchu na „żywym” organizmie QRmaint – systemu CMMS.

Tu znajdą Państwo pełną lista funkcjonalności systemu CMMS.

Bezpłatne zaproszenie na
10. Targi Maintenance 2019 w Krakowie

QRmaint ma dla Państwa bezpłatne zaproszenia na 10. Targi Maintenance!

Wystarczy napisać do nas na adres kontakt@qrmaint.com lub zadzwonić na numer 12 395 02 16 i podać nam adres pod który mamy wysłać zaproszenie.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na wyjątkowej w Polsce imprezie targowej poświęconej tematyce utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

Serdecznie zapraszamy!

10. Targi Maintenance – informacje o imprezie targowej

w dniach 2-3  paździenika 2019 roku odbędą się już po raz dziesiąty Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance 2019.  Imprezę targową będzie gościć tradycyjnie już Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków w Krakowie przy ulicy Galicyjskiej 9.

Targi Maintenance to wyjątkowa impreza na której można zapoznać się z najnowszymi trendami z dziedziny utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, zapobieganiu przestojów podczas produkcji czy też zwiększaniu efektywności wykorzystania infrastruktury produkcyjnej. Co roku podczas Targów Maintenance rośnie ilość wystawców – zarówno Polskich jak i zagranicznych.

Wystawcy na targach podzieleni są na 4 strefy tematyczne:

 • Przemysł 4.0 – prezentacja nowoczesnych systemów automatyki zintegrowanych   IT, systemy IT dla Działów Utrzymania Ruchu i produkcji
 •  ATEX – rozwiązania ograniczające tworzenie stref wybuchowych oraz prezentacja urządzeń do pracy w strefach zagrożenia wybuchem
 •  Outsourcing – prezentacja usług outsourcungu związanego z utrzymaniem ruchu, diagnostyką prewencyjną
 •  Filtry – nowa strefa tematyczne skierowana do osób zainteresowanych urządzeniami do filtracji czy też usługami związanymi z filtrami.

W tegorocznej edycji Targów Maintenance weźmie udział ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy przestawią ponad 100 innowacyjnych rozwiązań, które mogą wesprzeć procesy utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych.  Koszt biletu na 10. Targi Maintenance w 2019 roku wynosi 40 zł, bilety dostępne są na stronie organizatora oraz w kasie targów w dni targowe. Bilet można również uzyskać bezpłatnie, rejestrując się na stronie organizatora lub przed wejściem na targi i wyrażając zgody na przesyłanie informacji marketingowych od organizatora.

tło

Feel free to contact me.
I will come back shortly with an answer.
  Sales Manager

  tło

  Wypróbuj QRmaint

  Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.