tło

System do przeglądów technicznych budynków

System ułatwiający przeglądy techniczne budynków i zarządzania nieruchomościami (ang. Facility Management System).

Koordynuj pracą techników w terenie, zarządzaj środkami trwałymi firmy i realizuj przegląd techniczny budynków. Kieruj obiektami i nieruchomościami z zachowaniem najwyższej jakości i utrzymuj infrastrukturę w jak najlepszym stanie.

Przetestuj za darmostrzałka Nasi kliencistrzałka
Proste zgłaszanie awarii i szybkie

Proste zgłaszanie awarii i szybkie usuwanie usterek

QRmaint to system do obsługi technicznej budynków (ang. Facility Managment System), to proste narzędzie do zgłaszania problemów technicznych nieruchomości, zarządzania inspekcjami, kontroli stanu technicznego nieruchomości i kierowania pracą techników.

System zwiększa kontrolę nad nieruchomościami w rękach zarządców i administratorów budynków, chroniąc i zabezpieczając aktywa organizacji 24/7.

 

Sprawne monitorowanie zdarzeń i systemów

QRmaint to aplikacja mobilna, która pomaga przeprowadzać specjalistyczne prace serwisowe urządzeń i systemów, a także proste prace konserwacyjne ogólnego wyposażenia budynku. System pozwala na pracę niezależnie od zaawansowania technologicznego wyposażenia budynku.

QRmaint rozszerza możliwości techników utrzymania ruchu, umożliwiając ciągłe monitorowanie zdarzeń i wszystkich systemów wykorzystywanych w obiekcie. Aplikacja może przechowywać dokumentację techniczną dotyczącą działania poszczególnych elementów budynku oraz instrukcje dotyczące obsługi technicznej.

Sprawne monitorowanie zdarzeń
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

Darmowa platforma zgłaszania usterek

Darmowa platforma zgłaszania usterek dla Twoich klientów

Zarządcy i administratorzy obiektów oczekują prostego zgłaszania usterek , możliwości śledzenia ich statusu oraz kosztów realizacji. Systemu QRmaint do obsługi technicznej nieruchomości i przeglądu budynków jest odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów.

 • Platforma zgłoszeń usterek dla zarządców, mieszkańców wspólnot
 • Zgłoszenia przez mail, formularz czy kod QR w jednym miejscu
 • Powiadomienia zgłaszających o statusie realizacji
 • Monitorowanie statusu zgłoszenia i komunikacja z technikiem
 • Zgłoszenia anonimowe
 • Darmowe i nielimitowane konta dla administratorów obiektów, zarządców
Przetestuj za darmo

Lokalizacja GPS

Lokalizacja GPS nieruchomości znacząco wpływa na jakość zarządzania obiektem i łatwiejszy przegląd kondycji budynku. Funkcja QRmaint z mapami GPS pomaga w geolokalizacji w celu śledzenia zasobów i sprzętu w obiekcie w czasie rzeczywistym. Jest to nieoceniona pomoc w efektywnym zarządzaniu sprzętem, pojazdami i pozostałymi zasobami.

 • Monitorowanie środków trwałych
 • Wgląd w mapy w czesie rzeczwysitym
 • Oznacznie obiektów na mapie
 • Automatyczne powiadomienia z wyróżnieniami lokacji na mapie
 • Optymalizacja przepływu pracy według najbliższej lokalizacji
 • Planowanie konserwacji według priorytetów
Przetestuj za darmo
Lokalizacja GPS
Efektywne zarządzanie pracą techników

Efektywne zarządzanie pracą techników w terenie

QRmaint został zaprojektowany w celu usprawnienia pracy i komunikacji zespołu. Możesz przydzielić technika do usunięcia zgłoszonej usterki lub zaplanować prace konserwacyjne w swojej nieruchomości w kalendarzu. Wykorzystaj technologię i zrezygnuj z przydzielania zadań za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drukowanych formularzy.

 • Aplikacja mobilna dla techników w terenie z aktualną listą zadań i terminami ich wykonania
 • Automatyczne przypisywanie zgłoszeń do techników
 • Uprawnienia do określonych obiektów, lokalizacji
 • Dokumentacja mulitmedialna usterek (zdjęcia i video)
 • Monitorowanie terminów, czasu realizacji i kosztów
Przetestuj za darmo

Proste planowanie prac konserwacyjnych nieruchomości

Właściwe planowanie i realizacja bieżącej (lub prewencyjnej) konserwacji budynków jest jednym z najważniejszych zadań zarządcy nieruchomości. W praktyce prace te wykonywane są przez firmę zajmującą się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości. Excel i kalendarze to standardowe narzędzia do planowania prac konserwacyjnych. Często są one niewystarczające, w czasie gdy należy podejmować szybkie decyzje. Z QRmaint możesz planować zadania automatycznie i otrzymywać powiadomienia na urządzenia mobilne.

 • Automatyczne tworzenie zleceń serwisowych i konserwacyjnych
 • Okresowe plany realizacji w formie przejrzystego harmonogramu prac prewencyjnych dla menedżerów
 • Powiadomienia e-mail lub SMS o nadchodzących zadaniach konserwacyjnych
 • Pełna historia konserwacji, inspekcji i innych prac
 • Listy kontrolne z podpisem
Przetestuj za darmo
zadania prewencyjne
raporty

Raporty z wykonanej pracy

Kompleksowa obsługa nieruchomości obejmuje również raporty z przeprowadzonych prac doraźnych i planowanych prac konserwacyjnych. Zarządca nieruchomości otrzymuje czytelne raporty dotyczące nieruchomości oraz zdarzeń. Raporty moga być generowane okresowo lub na żądanie.

 • Raporty infograficzne, wykresy i zestawienia analityczne
 • Raporty dla zarządców z uwzględnieniem lokalizacji
 • Raporty kosztów utrzymania obiektów
 • Raporty zadań wykonanych przez techników lub zespół
Przetestuj za darmo

Uniwersalny system zarządzania budynkami

System QRmaint to wielofunkcyjny system do obsługi technicznej nieruchomości. System znajduje zastosowanie w utrzymaniu kluczowych urządzeń infrastruktury budynków, a także instalacji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo inwestycji.

Aplikacja pomaga monitorować sprawność urządzeń BHP, instalacji elektrycznych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, wind i wielu innych elementów infrastruktury istotnych dla funkcjonowania budynków.

QRmaint znajduje zastosowanie w branży hotelarskiej, obiektach infrastruktury nieruchomości, budynkach użyteczności publicznej, szpitali, restaruacji, centrach sportowych, klubach fitness, branżach przemysłu spożywczego i wielu innych.

Przetestuj za darmo
rysunek izometryczny planu budynku
Korzyści systemu do technicznego zarządzania nieruchomościami

Korzyści systemu do technicznego zarządzania nieruchomościami

System QRmaint do technicznej obsługi budynków i zarządzania nieruchomościami zapewnia wiele korzyści w długofalowej perspektywie. Jest to system odpowiedni zarówno dla małych, jak i średnich firm.

 • Raportowanie i dokładna analiza biznesowa
 • Optymalizacja wykorzystania zasobów
 • Redukcja kosztów pracy oraz części zamiennych
 • Zmniejszenie czasu niedostępności urządzeń i infrastruktury
 • Pełna automatyzacja organizacji zadań
 • Wydajność z perspektywy kosztów za subskrypcję (zarówno indywidualną, jak i biznesową)
Przetestuj za darmo
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

Poznaj opinie naszych klientów!

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

>

Jeżeli ktoś nie znajdował części na magazynie, to kupowaliśmy nowe. Generowaliśmy wtedy niepotrzebne koszty. Druga rzecz, jeżeli chodzi o magazyn - w sytuacji, kiedy dysponujemy opisem części i mamy je skatalogowane w programie, to nie ma problemu, żeby kupić dokładnie takie same. Nie trzeba ich nigdzie szukać. Są zapisane w programie (red. QRmaint CMMS).

Tomasz Jaroszewski

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

>

Analizowaliśmy rynek. Chcieliśmy wybrać usługę, gdzie cena idzie w parze z jakością. Mieliśmy jedno założenie – program musimy zrozumieć w godzinę. Jeżeli go w tym czasie nie zrozumiemy, to nie jest on dla nas. QRmaint jest bardzo przejrzystym programem, zrobionym pod Utrzymanie Ruchu. Tutaj nie było problemu.

Jarosław Kurach

koordynator Utrzymania Ruchu

>

System Qrmaint jest programem, który bardzo dobrze uzupełnia wymogi stawiane dla Przemysłu 4.0

Tomasz Wachowski

Z-ca dyrektora technicznego

>

System Qrmaint wdrożony w naszej firmie znacząco usprawnił pracę naszego zespołu z działu Utrzymania ruchu, oraz poprawił znacząco reakcje zespołów na bieżące awarie produkcyjne.

Rafał Topolski

Inżynier optymalizacji procesów produkcyjnych

>

Zgłoszenie awarii poprzez skanowanie kodu QR umieszczonego na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości utrudniające ustalenie, którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny Automatyk / Automation Service Supervisor

>

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą, ile jest zadań do wykonania i jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje, które występowały wcześniej: że pewne zadania zostają pominięte bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

>

Moją pracę w firmie można podzielić na dwa etapy:
1. Przed wdrożeniem QRmaint – mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów, które umykały uwadze.
2. Po wdrożeniu QRmaint – możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

>

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

>

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach w systemie zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i operatorów.

Tomasz Pruszyński

Dyrektor Produkcji

>

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast jedynie do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

Kierownik Działu IT

>

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie awarii na kartkach lub zapamiętywanie.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

>

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

>

QRmaint dał się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski

Prezes Zarządu

>

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

>

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim była bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

>

System ogólnie bardzo dobrze się przyjął, nie było problemów podczas wdrażania a u audytorów zdobył duże uznanie. Wspominając o funkcjach to w naszym przypadku szczególnie pomocna okazała się możliwość podglądu parku maszyn na planach interaktywnych no i całokształt prezentacji najważniejszych informacji z URu.

Marcel Menne

Head of maintenance

FAQ

Kierownicy obiektów są odpowiedzialni za nadzorowanie konserwacji, eksploatacji i bezpieczeństwa budynków i obiektów. Zarządzają zadaniami takimi jak planowanie konserwacji, planowanie przestrzeni, budżetowanie i zapewnianie zgodności z przepisami bezpieczeństwa.

Skuteczne zarządzanie obiektami odgrywa kluczową rolę w poprawie wyników biznesowych na wiele sposobów. Prawidłowo zarządzane obiekty pomagają również kontrolować koszty operacyjne poprzez optymalizację wykorzystania zasobów i wydłużenie ich żywotności.

Niektóre nowe trendy w zarządzaniu obiektami obejmują przyjęcie technologii inteligentnych budynków, które wykorzystują czujniki IoT i analizę danych w celu optymalizacji zużycia energii, wykorzystania przestrzeni i operacji konserwacyjnych.

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.