Home > Klienci > Wdrożenie w zakładzie WIPASZ S.A. | Zakład Drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim
grafika grafika

Nasi klienci

Wdrożenie w zakładzie WIPASZ S.A. | Zakład Drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim

System Qrmaint jest programem, który bardzo dobrze uzupełnia wymogi stawiane dla Przemysłu 4.0.

Tomasz Wachowski – Z-ca dyrektora technicznego

Mieliśmy przyjemność wspólnie rozwijać program QRmaint jako jedni z pierwszych. Na przestrzeni tych kilku lat, ilość aktualizacji i nowych funkcji/modułów była ogromna, a dynamiczny rozwój aplikacji trwa do dzisiaj. W dobie dzisiejszych czasów, pierwszy raz spotykam się z faktem, że to użytkownik próbuje nadrobić czas związany z wdrożeniem (intuicyjnych) zmian, które przygotował zespół QRmaint, a nie na odwrót. Dlatego też firma QRmaint powinna służyć za przykład innym firmom pod względem: komunikacji, przejrzystości, ilości wprowadzanych NOWYCH funkcji i ceny.

Mieliśmy okazję testować kilka programów CMMS. To co wyróżnia QRmaint to łatwa obsługa, pomimo, że jest bardzo rozbudowany. Nawet osoby starsze, tj. technicy nie mają problemu z obsłużeniem aplikacji na telefonie.

QRmaint daje możliwość automatyzacji wielu funkcji, o których nie musi pamiętać użytkownik: tworzenie zaawansowanych zadań prewencyjnych, moduł magazynu części, raporty, harmonogram przeglądów, tworzenie zapotrzebowania na części, które osiągnęły stan minimalnych, bądź takich których brak i wiele innych. Jest to bardzo istotne, szczególnie podczas diagnozy i historii danego urządzenia/maszyny, przygotowania do audytów klienckich oraz sprawdzenia kosztów związanych z poszczególnym środkiem trwałym i jego amortyzacją.

QRmaint daj możliwość komunikacji dwustronnej z innymi programami (tj. MES, ERP) oraz odczyt danych z poszczególnych maszyn. Jest to program który bardzo dobrze uzupełnia wymogi stawiane dla Przemysłu 4.0

Poznaj historie innych

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

Analizowaliśmy rynek. Chcieliśmy wybrać usługę, gdzie cena idzie w parze z jakością. Mieliśmy jedno założenie – program musimy zrozumieć w godzinę. Jeżeli go w tym czasie nie zrozumiemy, to nie jest on dla nas. QRmaint jest bardzo przejrzystym programem, zrobionym pod Utrzymanie Ruchu. Tutaj nie było problemu.

Jarosław Kurach

koordynator Utrzymania Ruchu

System Qrmaint wdrożony w naszej firmie znacząco usprawnił pracę naszego zespołu z działu Utrzymania ruchu, oraz poprawił znacząco reakcje zespołów na bieżące awarie produkcyjne.

Rafał Topolski

Inżynier optymalizacji procesów produkcyjnych

Zgłoszenie awarii poprzez skanowanie kodu QR umieszczonego na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości utrudniające ustalenie, którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny Automatyk / Automation Service Supervisor

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą, ile jest zadań do wykonania, jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje, które występowały wcześniej, że pewne zadania są pominięte, bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

Moją pracę w firmie można podzielić na dwa etapy:
1. Przed wdrożeniem QRmaint – mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów, które umykały uwadze.
2. Po wdrożeniu QRmaint – możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach w systemie zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i operatorów.

Tomasz Pruszyński

Dyrektor Produkcji

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast jedynie do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

Kierownik Działu IT

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie awarii na kartkach lub zapamiętywanie.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

QRmaint dał się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski

Prezes Zarządu

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim jest bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

ozdoba

Wypróbuj QRmaint

Za darmo przez 14 dni, bez zobowiązań.