Home > Program wspierający obsługę techniczną nieruchomości

Program wspierający obsługę techniczną nieruchomości

Koordynowanie prac techników w terenie, zgłoszenia spływające różnymi kanałami oraz pilnowanie terminów obowiązkowych przeglądów to codzienność każdej firmy świadczącej usługi technicznego utrzymania obiektu.

Z QRmaint zarządzanie utrzymaniem technicznym nieruchomości stanie się prostsze !

Przetestuj za darmostrzałka Case studystrzałka

Proste zgłoszenie i szybkie usunięcie usterki to zadowolony klient

Zarządcy i administratorzy obiektów oczekują prostego zgłaszania usterek , możliwości śledzenia ich statusu oraz kosztów realizacji. Systemu QRmaint do obsługi technicznej nieruchomości jest odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów oraz techników i koordynatorów realizujących zlecenia

 

ozdoba

QRmaint system CMMS już od 29zł!

Testuj przez 14 dni za darmo!

zrzut ekranu

Darmowa platforma zgłaszania usterek dla Twoich klientów

Zarządcy i administratorzy obiektów oczekują prostego zgłaszania usterek , możliwości śledzenia ich statusu oraz kosztów realizacji. Systemu QRmaint do obsługi technicznej nieruchomości jest odpowiedzią na potrzeby Twoich klientów.

 • Platforma zgłoszeń usterek dla zarządców, mieszkańców wspólnot
 • Zgłoszenia przez mail, formularz czy kod QR w jednym miejscu
 • Powiadomienia zgłaszających o statusie realizacji
 • Monitorowanie statusu zgłoszenia i komunikacja z technikiem
 • Zgłoszenia anonimowe
 • Darmowe i nielimitowane konta dla administratorów obiektów, zarządców
Przetestuj za darmo

Efektywne zarządzanie pracą techników w terenie

QRmaint został zaprojektowany, aby usprawnić pracę i komunikację zespołu. Przydziel technikowi zadanie usunięcia zgłoszonej usterki lub zaplanuj w kalendarzu planowane prace konserwacyjne na nieruchomości. Wykorzystaj technologię i zrezygnuj z przydzielania prac przez e-mail.

 • Aplikacja mobilna dla techników w terenie z aktualną lista zadań oraz terminem 
 • Automatyczne przypisywanie zgłoszeń do techników
 • Uprawnienia do konkretnych obiektów, lokalizacji
 • Dokumentacja zdjęciowa usterek, protokoły
 • Monitorowanie terminów,czasu realizacji oraz kosztów
Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
zrzut ekranu

Proste planowanie prac konserwacyjnych nieruchomości

Prawidłowe planowanie i wykonywanie działań w zakresie konserwacji bieżącej (zapobiegawczej) budynków jest jednym z ważniejszych zadań zarządcy nieruchomości. W praktyce, prace te wykonuje firma świadcząca kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Excel, kalendarz to standardowe narzędzia planowania prac konserwacyjnych. Szybko okazuje się, że są one niewystarczające.   Zaplanuj zadania w QRmaint i zapomnij o pilnowaniu terminów!

 • Automatyczne tworzenie zleceń konserwacyjnych w odpowiednim terminie
 • Miesięczny i roczny plan wykonawcz w postaci czytelnego harmonogramu prac zapobiegawczych dla zarządców
 • Powiadomienia e-mail lub sms o nadchodzącym zadaniu konserwacyjnym 
 • Pełna historia przeglądów, inspekcji oraz innych prac
 • Listy kontrolne wraz z podpisem

 

Przetestuj za darmo

Raporty z wykonanych prac

Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości to również raporty z wykonanych prac doraźnych oraz planowanych prac konserwacyjnych. Zarządca doceni comiesięczne, czytelne raporty dotyczące nieruchomości 

 • Raporty w formie graficznej i analityczne
 • Raport dla zarządców z rozbiciem na konkretne obiekty, lokalizacje
 • Raport kosztów obsługi lokalizacji
 • Raport zadań wykonanych przez techników lub zespoły
Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
ozdoba

QRmaint system CMMS już od 29zł!

Testuj przez 14 dni za darmo!

Poznaj opinie naszych klientów!

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

>

Zgłoszenie awarii po przez skanowanie kodu QR na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny automatyk / Automation Service Supervisor

>

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą ile jest zadań do wykonania, jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje które występowały wcześniej, że pewne zadania są pominięte bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

>

Dzielę swoją pracę w firmie na 2 etapy: 1. Przed wdrożeniem QRmaint - mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów które umykały uwadze. 2. Po wdrożeniu QRmaint - możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik działu utrzymania ruchu

>

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

>

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i szeregowych pracowników :)

Tomasz Pruszyński

Dyrektor produkcji

>

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

kierownik działu IT

>

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie na kartkach lub w pamięci.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

>

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

>

QRmaint Sp. z o.o. dała się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski

Prezes Zarządu

>

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

>

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim jest bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

ozdoba

QRmaint system CMMS już od 29zł!

Testuj przez 14 dni za darmo!