Nasi klienci

Referencje od WZN Wielkopolscy Zarządcy Nieruchomości

QRmaint dał się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski – Prezes Zarządu


REFERENCJE

Będąc użytkownikiem systemu QRmaint, wspomagającego utrzymanie ruchu i obsługę zgłoszeń awarii, polecamy firmę QRmaint jako dostawcę systemu. Po szczegółowej analizie i kilkumiesięcznych testach dostępnych na rynku narzędzi informatycznych tego rodzaju zdecydowaliśmy się na korzystanie z systemu QRmaint we wrześniu 2019 roku. Od tego czasu firma QRmaint dała się poznać jako rzetelny, elastyczny oraz reagujący na pomysły i sugestie użytkowników partner. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności związane z dokonywaniem zgłoszeń zostały doskonale przyjęte przez naszych klientów. Oprogramowanie jest stale rozwijane, a obietnice wprowadzania zmian są dotrzymywane w zadeklarowanych terminach. Na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy współpracy system wzbogacił się o kilka istotnych dla nas rozwiązań i funkcjonalności. Otwarte podejście do naszych uwag i propozycji pozytywnie wyróżnia zespół QRmaint wśród dostawców systemów informatycznych, co jako wieloletni kontrahent takich podmiotów chcielibyśmy podkreślić.

Podkreślenia wymaga również jakość kontaktu z członkami zespołu QRmaint. Profesjonalizm pozostaje we właściwej równowadze ze zrozumiałością wypowiedzi, co jest bardzo istotne w relacjach pomiędzy użytkownikiem systemu informatycznego a jego autorami. Cechom tym towarzyszy niewymuszona, naturalna uprzejmość, a częstotliwość kontaktu ograniczona jest do rzeczywistych potrzeb, z całkowitym pominięciem marketingowego chaosu informacyjnego.

Korzystanie z systemu QRmaint tworzy na rynku zarządzania nieruchomościami przewagę nad konkurencyjnymi podmiotami, zatem nie do końca leży w naszym interesie popularyzacja tego produktu w naszej branży. Rzetelność wobec naszego kontrahenta zmusza nas jednak, aby z pełnym przekonaniem udzielić mu referencji i rekomendować system QRmaint każdej firmie zajmującej się w taki czy inny sposób utrzymaniem technicznym, obsługą zgłoszeń lub zarządzaniem zadaniami.

Sławomir Pinkowski, Prezes Zarządu

Poznaj historie innych

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

Analizowaliśmy rynek. Chcieliśmy wybrać usługę, gdzie cena idzie w parze z jakością. Mieliśmy jedno założenie – program musimy zrozumieć w godzinę. Jeżeli go w tym czasie nie zrozumiemy, to nie jest on dla nas. QRmaint jest bardzo przejrzystym programem, zrobionym pod Utrzymanie Ruchu. Tutaj nie było problemu.

Jarosław Kurach

koordynator Utrzymania Ruchu

System Qrmaint jest programem, który bardzo dobrze uzupełnia wymogi stawiane dla Przemysłu 4.0

Tomasz Wachowski

Z-ca dyrektora technicznego

System Qrmaint wdrożony w naszej firmie znacząco usprawnił pracę naszego zespołu z działu Utrzymania ruchu, oraz poprawił znacząco reakcje zespołów na bieżące awarie produkcyjne.

Rafał Topolski

Inżynier optymalizacji procesów produkcyjnych

Zgłoszenie awarii poprzez skanowanie kodu QR umieszczonego na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości utrudniające ustalenie, którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny Automatyk / Automation Service Supervisor

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą, ile jest zadań do wykonania i jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje, które występowały wcześniej: że pewne zadania zostają pominięte bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

Moją pracę w firmie można podzielić na dwa etapy:
1. Przed wdrożeniem QRmaint – mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów, które umykały uwadze.
2. Po wdrożeniu QRmaint – możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach w systemie zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i operatorów.

Tomasz Pruszyński

Dyrektor Produkcji

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast jedynie do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

Kierownik Działu IT

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie awarii na kartkach lub zapamiętywanie.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim była bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.