tło

Integracja z systemem SAP: Twój program CMMS

​System CMMS QRmaint do utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych, to wydajna i efektywna alternatywa dla modułu SAP PM (Plant Maintenance). QRmaint jest najczęścięj wybieranym systemem CMMS użytkowników SAP w Polsce. Sprawdź nasze możliwości integracji API QRmaint i bogate funkcje systemu dla użytkowników systemów ERP.

Przetestuj za darmostrzałka Nasi kliencistrzałka
System CMMS dla SAP

System CMMS dla SAP

Systemy ERP pozwalają na realizację skomplikowanych zadań, które są trudne do osiągnięcia w przedsiębiorstwach o odpowiednio dużej skali. Mimo wielu zalet, ogólno dostępne systemy ERP nie są dobrze dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Ponadto, koszty utrzymania i aktualizacji systemów ERP, są wysokie i często nieopłacalne dla polskich przedsiębiorstw.
CMMS QRmaint to oprogramowanie dla Działów Utrzymania Ruchu, którego zwrot kosztów inwestycji (ROI) jest widoczny już po kilku miesiącach. Narzędzie CMMS QRmaint zwiększy możliwości firmy w zakresie kontroli działania linii produkcyjnych, czy innych zadań Działu Utrzymania Ruchu.
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

Opłacalna i łatwa w utrzymaniu alternatywa dla systemu SAP PM

CMMS QRmaint jest idealną alternatywą dla firm wykorzystujących SAP ERP w produkcji. Sprawdź alternatywny system dla Działów Utrzymania Ruchu bez kosztów aktualizacji. Zwiększ mobilność swoich pracowników i elastyczność swojego Działu Utrzymania Ruchu.

Autonomiczny CMMS

Niezależny system CMMS

QRmaint CMMS to w pełni niezależne oprogramowanie wspierające utrzymanie ruchu, zarządzanie infrastrukturą, środkami trwałymi i serwisem (zarządzanie naprawami).

QRmaint CMMS może współpracować z oprogramowaniem ERP, takim jak SAP, Oracle, Comarch, Symfonia i innymi, niezależnie od tego, czy jest zintegrowany przez API.

QRmaint został zaprojektowany do zrównoważonej pracy z użytkownikami ERP bez potrzeby integracji systemowej. Nasz system CMMS jest przeznaczony dla dużych i średnich organizacji z różnych branż. CMMS pomaga również kilkuosobowym zespołom w małych firmach.

 

Przetestuj za darmo

Integracja z programem SAP

Skorzystaj z API QRmaint i zintegruj CMMS QRmaint ze swoim systemem ERP. Uzyskaj szeroką kontrolę nad operacjami wewnętrznymi, rozszerzając możliwości SAP ERP o wielofunkcyjny system do utrzymania maszyn, urządzeń i infrastruktury na produkcji w doskonałej kondycji.

System CMMS QRmaint posiada możliwości integracji z najpopularniejszymi systemami ERP. Niezależnie od tego, czy Twoim dostawcą ERP jest SAP czy inna firma, możesz skorzystać z pełnych możliwości integracyjnych API QRmaint. Przekonaj się jakie to proste i usprawnij działania w swojej organizacji.

Przetestuj za darmo
Integracja z programem SAP
Korzyści z CMMS dla systemu SAP

Korzyści z CMMS dla użytkowników systemu SAP

Zalety systemu CMMS QRmaint zintegrowanego z ERP lub działającego niezależnie:

  • Park maszynowy w lepszej kondycji – zmniejsz liczbę nieplanowanych przestojów i zapewnij najwyższą wydajność parku maszynowego.
  • Niższe koszty magazynowania – utrzymaj minimalny zapas części zamiennych, wykorzystaj Moduł Magazynowy QRmaint.
  • Niskie koszty wdrożenia  – wdrożenie SAP PM nie jest konieczne z systemem CMMS QRmaint, który jest tańszy i bardziej wydajny. Onboarding trwa nie dłużej, niż 8 godzin.
  • Niskie koszty użytkowników – zwiększ liczbę użytkwoników CMMS QRmaint przy minimalnych kosztach w stosunku do SAP PM.
  • Prosty w użyciu – złożoność techniczna i operacyjna CMMS  QRmaint została opracowana w taki sposób, aby system był łatwy w obsłudze dla techników UR i operatórw maszyn, oraz dostarczał dane szczeblowi zarządczemu.
Przetestuj za darmo

Wsparcie specjalistów we wdrażaniu CMMS w firmach z systemem ERP

QRmaint zatrudnia specjalistów z bezpośrednim doświadczeniem w utrzymaniu ruchu, logistyce, produkcji i wielu innych branżach. Wdrożenie systemu CMMS w firmie korzystającej z SAP, Oracle, Symfonia lub innych systemów ERP jest proste, opłacalne. Korzystając z rocznej subskrybcji otrzymujesz od nas:

  • Wiedzę i doświadczenie w integracji systemów ERP
  • Wsparcie podczas wdrożenia systemu (min. 8 godz. onboarding)
  • Stały dostęp do konsultacji powdrożeniowych
  • Bezpośrednie doświadczenie w pracy z różnymi branżami (niezależnie od poziomu technologicznego firmy)

Oferujemy 14-dniowy okres próbny, dzięki czemu masz możliwość skorzystania ze wszystkich funkcji systemu CMMS w pracy z ERP.

 

Przetestuj za darmo
wdrożenie ERP SAP PM
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

Poznaj opinie naszych klientów!

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

>

Jeżeli ktoś nie znajdował części na magazynie, to kupowaliśmy nowe. Generowaliśmy wtedy niepotrzebne koszty. Druga rzecz, jeżeli chodzi o magazyn - w sytuacji, kiedy dysponujemy opisem części i mamy je skatalogowane w programie, to nie ma problemu, żeby kupić dokładnie takie same. Nie trzeba ich nigdzie szukać. Są zapisane w programie (red. QRmaint CMMS).

Tomasz Jaroszewski

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

>

Analizowaliśmy rynek. Chcieliśmy wybrać usługę, gdzie cena idzie w parze z jakością. Mieliśmy jedno założenie – program musimy zrozumieć w godzinę. Jeżeli go w tym czasie nie zrozumiemy, to nie jest on dla nas. QRmaint jest bardzo przejrzystym programem, zrobionym pod Utrzymanie Ruchu. Tutaj nie było problemu.

Jarosław Kurach

koordynator Utrzymania Ruchu

>

System Qrmaint jest programem, który bardzo dobrze uzupełnia wymogi stawiane dla Przemysłu 4.0

Tomasz Wachowski

Z-ca dyrektora technicznego

>

System Qrmaint wdrożony w naszej firmie znacząco usprawnił pracę naszego zespołu z działu Utrzymania ruchu, oraz poprawił znacząco reakcje zespołów na bieżące awarie produkcyjne.

Rafał Topolski

Inżynier optymalizacji procesów produkcyjnych

>

Zgłoszenie awarii poprzez skanowanie kodu QR umieszczonego na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości utrudniające ustalenie, którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny Automatyk / Automation Service Supervisor

>

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą, ile jest zadań do wykonania i jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje, które występowały wcześniej: że pewne zadania zostają pominięte bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

>

Moją pracę w firmie można podzielić na dwa etapy:
1. Przed wdrożeniem QRmaint – mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów, które umykały uwadze.
2. Po wdrożeniu QRmaint – możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

>

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

>

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach w systemie zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i operatorów.

Tomasz Pruszyński

Dyrektor Produkcji

>

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast jedynie do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

Kierownik Działu IT

>

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie awarii na kartkach lub zapamiętywanie.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

>

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

>

QRmaint dał się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski

Prezes Zarządu

>

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

>

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim była bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.