tło

#1 CMMS dla utrzymania ruchu i większej wydajności

QRmaint to w pełni mobilny system CMMS, który umożliwia prostą obsługę zadań dla techników utrzymania ruchu, zapewniając menedżerom doskonałe rozwiązanie do koordynacji pracy i zarządzania zadaniami.

Przetestuj za darmostrzałka Nasi kliencistrzałka

Zaufało nam setki klientów

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz niezwykle otwarty i pomocny zespół QRmaint sprawia, że współpraca z nami jest przyjemnością.

>

>

>

>

>

>

>

>

system CMMS dla techników

Prosty dla techników

Zadania techników UR i pracowników terenowych nigdy nie były prostsze. QRmaint odblokowuje przepływ danych oraz zwiększa mobilność i produktywność zespołu.

 • Realizuj zadania bezpośrednio z telefonu lub tabletu
 • Skanuj kody QR urządzeń, aby zobaczyć ich historię
 • Komunikuj się ze swoim zespołem
 • Otrzymuj powiadomienia
 • Sprawdzaj dostępność części
 • Dodawaj multimedia, zdjęcia usterek i rejestruj serwis oraz naprawy

Korzystny dla menedżerów

Menedżerowie i kierownicy mogą przejąć pełną kontrolę nad codziennymi operacjami. QRmaint zwiększa możliwości planowania, poprawia komunikację i zapewnia długoterminowe korzyści dla Twojej firmy.

 • Kontroluj czasu i koszty realizacji zadań
 • Monitoruj dostępność sprzętu – przestoje
 • Generuj i przeglądaj raporty
 • Analizuj historię środków trwałych
 • Podejmuj decyzje w oparciu o rzeczywiste dane
 • Zarządzaj zespołami utrzymania ruchu
 • Planuj i układaj harmonogram zadań
system cmms dla managerów
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

Zarządzanie zadaniami

Zarządzanie zadaniami

Zarządzanie zadaniami to główny moduł systemu CMMS aplikacji QRmaint, który skutecznie ogranicza pracę z dokumentacją papierową i drukowanymi formularzami. Równocześnie łączy w przejrzysty sposób liczne funkcje usprawniające procesy związane z kontrolą personelu, infrastruktury, sprzętu i maszyn.

 • Centralizuje i automatyzuje proces zarządzania, przypisywania, śledzenia i finalizacji zleceń
 • Zapewnia nieustanny wgląd w status zadań
 • Ułatwia komunikację między członkami zespołu
 • Umożliwia efektywną alokację zasobów
 • Zapewnia terminową realizację działań utrzymania ruchu, serwisowych i konserwacyjnych
Przetestuj za darmo

Prewencyjne utrzymanie ruchu

System CMMS zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie prewencji dla utrzymania ruchu, umożliwiając pełne zarządzanie konserwacją prewencyjną (ang. Preventive Maintenance) oraz cyklem eksploatacyjnym maszyn.

 • QRmaint CMMS proaktywnie wspiera tworzenie harmonogramów i wykonywanie cyklicznych zadań konserwacyjnych, co zapobiega występowaniu awarii i wydłuża żywotność maszyn.
 • CMMS minimalizuje przestoje dzięki planowaniu zadań konserwacyjnych.
 • Automatyzuje proces planowania na podstawie wcześniej zdefiniowanych kryteriów, takich jak czas, intensywność użytkowania lub stan techniczny urządzeń.
 • Zmniejsza ryzyko nieoczekiwanych awarii i kosztownych napraw, co pozwala na bardziej efektywne zarządzanie kosztami operacyjnymi.
Przetestuj za darmo
Prewencyjne utrzymanie ruchu
Zarządzanie magazynem i częściami

Zarządzanie magazynem i częściami

QRmaint CMMS integruje operacje magazynowe i obsługuje przepływ materiałów części zamiennych oraz wspiera zarządzanie magazynem. Aplikacja automatycznie paruje części zamienne z magazynu z bieżącymi zadaniami konserwacyjnymi.

 • Zarządzaj zapasami części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i
 • Śledzi poziomy zapasów
 • Organizuje kolejność materiałów do pobrania z magazynu
 • Pomaga zarządzać dostawcami i rejestruje wykorzystanie zapasów
 • Zapewnia dostępność niezbędnych części do prac konserwacyjnych i serwisowych
 • Optymalizuje koszty zapasów i minimalizuje przestoje maszyn
Przetestuj za darmo

Raporty i analizy

Aplikacja systemu QRmaint CMMS wykorzystuje dane zebrane podczas czynności serwisowych i konserwacyjnych. Dzięki QRmaint można mierzyć wydajność urządzeń i maszyn. System umożliwia generowanie raportów na żądanie.

 • Identyfikuje trendy i przewiduje awarie sprzętu
 • Optymalizuje harmonogramy konserwacji w oparciu o dane historyczne
 • Mierzy kluczowe wskaźniki wydajności (KPI), takie jak czas sprawności i koszty konserwacji
 • Umożliwia ciągłe doskonalenie procesów konserwacji i wydajności operacyjnej
Przetestuj za darmo
raporty i analizy
dostępność na wielu urządzeniach

Dostępność na wielu urządzeniach

Dostępność systemu na wielu urządzeniach jest jednym z fundamentów nowoczesnego zarządzania obiektem.
Bez względu na to, czy jest to komputer stacjonarny, tablet noszony przez techników w terenie, czy smartfon używany do szybkich aktualizacji, to wszechstronność aplikacji QRmaint zapewnia, że ważne informacje nigdy nie są poza zasięgiem.
Uniwersalność dostępu na wielu urządzeniach przekłada się na płynniejszą pracę, lepszą komunikację i zwiększoną wydajność zarządzania obiektami.

Przetestuj za darmo

Wszechstronne zastosowanie

QRmaint CMMS został opracowany specjalnie do zadań związanych z utrzymaniem ruchu. Jego wszechstronne zastosowanie wykracza daleko poza typowy system dla działów UR.

 • System obsługuje monitorowanie i śledzenie informacji o zasobach, takich jak lokalizacja, historia konserwacji, gwarancje i dokumentacja
 • Zapewnia centralny magazyn danych systemowych
 • Ułatwia podejmowanie opartych na informacjach decyzji dotyczących konserwacji, wymiany i inwestycji w nowy sprzęt
 • Poprawia wydajność i niezawodność instalacji i sprzętu

Wielofunkcyjność aplikacji QRmaint pozwala na dostosowanie rozwiązania do innych procesów związanych z technicznym zarządzaniem nieruchomościami, środkami trwałymi, infrastrukturą i nie tylko.

Przetestuj za darmo
rysunek izometryczny linii produkcyjnej
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

Poznaj opinie naszych klientów!

QRmaint doskonale sprawdza się w rożnych branżach takich jak zakłady produkcyjne, utrzymanie techniczne nieruchomości, sieci sklepów, uczelnie, serwisy. Przeczytaj co sądzą o nas przedstawiciele rożnych branż.

>

Jeżeli ktoś nie znajdował części na magazynie, to kupowaliśmy nowe. Generowaliśmy wtedy niepotrzebne koszty. Druga rzecz, jeżeli chodzi o magazyn - w sytuacji, kiedy dysponujemy opisem części i mamy je skatalogowane w programie, to nie ma problemu, żeby kupić dokładnie takie same. Nie trzeba ich nigdzie szukać. Są zapisane w programie (red. QRmaint CMMS).

Tomasz Jaroszewski

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

>

Analizowaliśmy rynek. Chcieliśmy wybrać usługę, gdzie cena idzie w parze z jakością. Mieliśmy jedno założenie – program musimy zrozumieć w godzinę. Jeżeli go w tym czasie nie zrozumiemy, to nie jest on dla nas. QRmaint jest bardzo przejrzystym programem, zrobionym pod Utrzymanie Ruchu. Tutaj nie było problemu.

Jarosław Kurach

koordynator Utrzymania Ruchu

>

System Qrmaint jest programem, który bardzo dobrze uzupełnia wymogi stawiane dla Przemysłu 4.0

Tomasz Wachowski

Z-ca dyrektora technicznego

>

System Qrmaint wdrożony w naszej firmie znacząco usprawnił pracę naszego zespołu z działu Utrzymania ruchu, oraz poprawił znacząco reakcje zespołów na bieżące awarie produkcyjne.

Rafał Topolski

Inżynier optymalizacji procesów produkcyjnych

>

Zgłoszenie awarii poprzez skanowanie kodu QR umieszczonego na maszynie praktycznie wyeliminowało nieścisłości utrudniające ustalenie, którego urządzenia dotyczył problem. Zapisywanie wszystkich zgłoszeń w systemie daje świetny obraz, z którymi maszynami mamy największe problemy.

Krzysztof JANIK

Główny Automatyk / Automation Service Supervisor

>

Najważniejsze jest to, że moi pracownicy wiedzą, ile jest zadań do wykonania i jakie są priorytety. Technicy mają dostęp do zadań w czasie rzeczywistym. W zasadzie całkowicie wyeliminowaliśmy sytuacje, które występowały wcześniej: że pewne zadania zostają pominięte bądź zapomniane.

Arkadiusz Tetloch

Manager Sekcji Utrzymania Ruchu i Innowacji

>

Moją pracę w firmie można podzielić na dwa etapy:
1. Przed wdrożeniem QRmaint – mnóstwo zbędnych telefonów, ciągłe zdawanie relacji z postępów usuwania awarii, ogrom tematów, które umykały uwadze.
2. Po wdrożeniu QRmaint – możliwość skupienia uwagi na istotnych problemach, wszyscy zainteresowani są na bieżąco, 100% zgłoszonych spraw zostaje rozwiązanych.

Aleksander Penkowski

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

>

System QRmaint pozwolił nam na rezygnację z wypełniania ton papierowych dokumentów. Mamy teraz łatwy wgląd w historię awarii, napraw i serwisów, a czas reakcji na zgłoszoną usterkę uległ znacznemu skróceniu.

Anna Ciesielska

Process Engineer

>

QRmaint skonfigurowałem sam w jeden wieczór, a już w kolejnych dniach w systemie zaczęły się pojawiać zgłoszenia awarii przez techników i operatorów.

Tomasz Pruszyński

Dyrektor Produkcji

>

System QRmaint zastąpił setki maili, które bez względu na tematykę trafiały do wszystkich na liście, zamiast jedynie do właściwych osób. Wcześniej, gdy awaria była już naprawiona, to nikt o tym tak naprawdę nie wiedział. Dziś mamy wgląd w aktualny stan każdej awarii.

Mariusz Staniszewski

Kierownik Działu IT

>

System sprawdza się bezproblemowo. Wyraźnie skrócił się czas reakcji naszych zespołów. Jest to o wiele lepszy model komunikacji niż telefony i zapisywanie awarii na kartkach lub zapamiętywanie.

Maciej Hartfil

Kanclerz AWF w Warszawie

>

Od momentu wdrożenia QRmaint w naszej firmie program się rozwija – dostosowywane są funkcje pod specyfikę branży – np. harmonogram, którego nie było podczas wdrażania, a obecnie wygląda jak kalendarz w Google.

Jacek Turkowski

Koordynator ds. technicznego utrzymania nieruchomości

>

QRmaint dał się poznać jako firma rzetelna, elastyczna oraz reagująca na pomysły i uwagi użytkowników. System ułatwia nam pracę, a jego funkcjonalności dokonywania zgłoszeń z zadowoleniem zostały przyjęte przez naszych klientów.

Sławomir Pinkowski

Prezes Zarządu

>

System QRmaint przyczynił się do wzrostu konkurencyjności naszych usług na rynku technicznej obsługi nieruchomości. Oprócz standardowych usług serwisowych dostarczamy naszym klientom narzędzie do szybkiego zgłaszania awarii oraz raportowania prac wykonywanych na nieruchomości.

Mateusz Czerwiński

>

Wdrożenie aplikacji QRmaint okazało się receptą na największe wyzwanie, jakim była bieżąca naprawa szkód. Kolejnym krokiem wdrożenia będzie wykorzystanie jej do wsparcia pracy managerów zarządzających np. sprzątaniem mieszkań.

Paweł Migacz

Dyrektor zarządzający firmy

>

System ogólnie bardzo dobrze się przyjął, nie było problemów podczas wdrażania a u audytorów zdobył duże uznanie. Wspominając o funkcjach to w naszym przypadku szczególnie pomocna okazała się możliwość podglądu parku maszyn na planach interaktywnych no i całokształt prezentacji najważniejszych informacji z URu.

Marcel Menne

Head of maintenance

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.