Najlepszy system CMMS na rynku

QRmaint to najlepszy system CMMS według Tech Times. Branżowy portal zajmujący się technologią opublikował ranking „Top 5 najlepszych programów CMMS w 2023 roku”. Oprogramowanie od QRmaint zajęło w nim 1. miejsce.

Najlepszy system CMMS na rynku

Według Tech Times (źródło: Top 5 najlepszych programów CMMS w 2023 roku) system CMMS od QRmaint jest lepszym wyborem od uznanych na rynku: Limble CMMS (2. miejsce; brak wersji działającej offline, okna wyskakujące na innych oknach, brak możliwości dodawania planowanych konserwacji do kalendarza), Fiix (3. miejsce; trudny proces wdrożenia, zadania można wysyłać tylko na jeden adres e-mail, wiele drogich opcji dodatkowych), UpKeep (4. miejsce; zbyt drogie narzędzie dla małych film, nieintuicyjny interfejs, powtarzające się błędy), eMaint CMMS (5. miejsce; błędy w obsłudze klienta, słaba pomoc w konfiguracji oprogramowania).

Czy QRmaint to najlepszy system CMMS?

O wyborze QRmaint jako najlepszego programu CMMS przez redaktorów Tech Times zadecydowała bezpłatna, nieograniczona liczba użytkowników zgłaszających awarie, bezbłędne monitorowanie przestojów, DashboardTV, system przywoławczy ANDON, oraz możliwość integracji z innymi systemami dzięki API.

W rankingu doceniono, że system od QRmaint automatyzuje cały proces produkcyjny, w tym składanie wniosków zakupowych, inwentaryzację, zarządzanie zespołem oraz planowanie i monitorowanie konserwacji sprzętu. – QRmaint poprawia również komunikację i współpracę zespołu utrzymania ruchu i operatorów, aby zapewnić szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów. Gwarantuje również rejestrowanie i dostęp do danych, aby pomóc ci analizować i wyciągać wnioski w celu podjęcia decyzji biznesowych – potwierdza portal.

Funkcje QRmaint docenione przez Tech Times

Oto niektóre funkcje, które sprawiają, że QRmaint jest jednym z najlepszych programów CMMS, które pomogą Twojej firmie w 2023 roku:

1. Przystępna cena

QRmaint zyskuje uznanie użytkowników z powodu bezkonkurencyjnej oferty cenowej i bezproblemowej implementacji. Możesz po prostu otworzyć konto w ciągu kilku sekund, aby uzyskać dostęp do funkcji CMMS, która mogą zmienić konserwację w Twoim zakładzie produkcyjnym – zaznacza Tech Times. System QRmaint wypróbujesz za darmo przez 14 dni. Po zakończeniu okresu demonstracyjnego możesz skorzystać z oferty abonamentu miesięcznego lub rocznego.

2. Łatwa w obsłudze aplikacja mobilna

Nie ma potrzeby zaawansowanego szkolenia pracowników w zakresie korzystania z oprogramowania, dzięki czemu każdy może używać mobilnej aplikacji CMMS do rozwiązywania problemów konserwacyjnych w najbardziej efektywny sposób. Możesz również monitorować wszystkie czynności konserwacyjne za pomocą mobilnej aplikacji QRmaint – podają redaktorzy portalu.

3. Uproszczona konserwacja za pomocą kodów QR

System QRmaint poprzez proste skanowanie kodów QR zapewnia dostęp do pełnej historii sprzętu. Umożliwia obsługę przydzielonych zadań, zarządzanie magazynem części oraz otrzymywanie raportów o awariach.

Chociaż QRmaint działa podobnie do innych programów CMMS, jego przewaga polega na wykorzystaniu kodów QR w celu uproszczenia konserwacji maszyn i urządzeń, dzięki czemu każdy pracownik jest w stanie wykonać zadanie, nawet bez specjalnego przeszkolenia. Skutkuje to niższymi wskaźnikami awaryjności, wyższymi zyskami, krótszymi przestojami, dzięki czemu park maszynowy staje się bardziej produktywny i wydajny – wylicza Tech Times.

4. Powiadomienia w czasie rzeczywistym, alerty i DashboardTV

QRmaint umożliwia operatorom i pracownikom linii produkcyjnej jak najszybsze powiadomienie zespołu UR o wykryciu problemu w celu ograniczenia przestojów i dalszych strat finansowych. Następnie powiadomienia PUSH informują zespół UR o wszelkich awariach wymagających natychmiastowej naprawy.

W ramach konserwacji zapobiegawczej okresowe e-maile i wiadomości tekstowe przypominają zespołowi o przeprowadzaniu zaplanowanych i rutynowych inspekcji. W celu uzyskania aktualizacji w czasie rzeczywistym na linii produkcyjnej, Dashboard TV przedstawia status zadań w celu przeglądu pracy – podkreśla portal.

5. Prewencyjne listy kontrolne

Dzięki QRmaint można zaplanować i zautomatyzować proces zlecenia prac prewencyjnych za pomocą list kontrolnych. – Wizualna reprezentacja harmonogramu konserwacji zapobiegawczej może pomóc zespołowi w informowaniu zespołu o statusie zleceń pracy, niezależnie od tego, czy zostały one ukończone, zaplanowane czy oczekujące. Dzięki czemu łatwo również monitorować rutynowe kontrole za pomocą checlist, aby upewnić się, że wszystkie maszyny działają prawidłowo – doceniają redaktorzy Tech Times.

Pozostałe najlepsze systemy CMMS na świecie

QuickSprout, portal zajmujący się biznesem, wśród najlepszych systemów CMMS na świecie wymienia jeszcze: UpKeep, Limble CMMS, Fiix, eMaint CMMS, MaintainX, Maintenance Care, MicroMain, Hippo CMMS, Alldevice, Yuman, MaintMaster. Portal G2, jedna z wiodących stron z recenzjami oprogramowania, zachęca do sprawdzenia: Fracttal One, Corrigo, WebTMA, Brightly Asset Essentials, MVP One, Accruent Maintenance Connection.

Najlepsze systemy CMMS w Polsce

W Polsce używanych jest obecnie około 40 systemów CMMS. Znajdziemy tutaj aplikacje przeznaczone dla niewielkich firm, jak i również programy współpracujące z innymi systemami wykorzystywanymi w większych przedsiębiorstwach np. ERP, SCADA. Najczęściej polskie firmy decydują się na wybór: QRmaint, CMMS MASZYNA, SUR FBD, MESO CMMS, simplymobile, Queris, Astor, CMMS Agility, EAM 4FACTORY, plan9000, CMMS Profesal Maintenance System, ARETICS, IBM Maximo Asset Management, iMaint, Infor EAM.

Podsumowanie

Mniejsza liczba przestojów, dłuższa żywotność maszyn i oszczędności finansowe – to tylko niektóre zalety wynikające z korzystania z najlepszych systemów CMMS. Wybór odpowiedniego oprogramowania dla Twojego biznesu jest decyzją, która będzie napędzać rozwój i przychody firmy przez wiele lat. Zadzwoń pod +48 12 400 41 70 i umów się na darmową prezentację systemu CMMS od QRmaint.

tło

Feel free to contact me.
I will come back shortly with an answer.
    Sales Manager

    tło

    Wypróbuj QRmaint

    Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.