Nowości i zmiany w QRmaint – grudzień 2022

Stale pracujemy nad rozwojem aplikacji QRmaint, aby spełnić wymagania naszych klientów. Poniżej opisaliśmy niektóre nowe funkcjonalności zmiany, które opublikowaliśmy w grudniu 2022 roku.

Nowe pola w formularzu zadania: Przyczyna źródłowa oraz Propozycja usprawnienia

Jeżeli już awaria wystąpiła warto wyciągnąć z niej wnioski. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej analizie przyczyn źródłowych awarii można je wyeliminować lub zmniejszyć częstość ich występowania. Propozycje usprawnień przekazane przez techników usuwających awarię są nieocenione w kontekście ciągłego ulepszania procesów UR w zakładzie.

Wymagalność pola przy zamknięciu zadania tylko dla wskazanego rodzaju zadania

W ustawieniach formularza zadania możesz ustawić, aby wybrane pole było wymagane do wypełnienia przy zamykaniu zadania, ale nie zawsze, a tylko dla wskazanego rodzaju zadania.

Dobrym przykładem jest tutaj awaria. Od teraz istnieje możliwość ustawienia, aby tylko w przypadku awarii wymagane było wypełnione następujących pól: uwagi techniczne, przyczyna źródłowa, propozycja usprawnienia.

Niestandardowe uprawnienia użytkowników do modułu: Magazyn części

Dzięki uprawnieniom do modułu „Magazyn części” masz możliwość wskazania, który użytkownik ma dostęp do listy części razem ze stanami magazynowi (Widoczność modułu), a kto może dodawać, edytować szczegóły części lub zmieniać ich stan magazynowy (Zarządzanie częściami). Jest także możliwość, aby ustawić iż dany użytkownik ma dostęp do modułu w trybie do odczytu, a jedyne co może zrobić to zarejestrować pobranie część z magazynu (Pobranie części poza zadaniem).

*Każdy użytkownik realizujący zadanie może rejestrować pobranie części z magazynu w kontekście zadania nawet jeśli nie ma uprawnień do modułu „Magazyn części”

Niestandardowe uprawnienia użytkowników do modułu: DashboardTV

Od teraz możesz włączyć dostęp do modułu DashboardTV innym użytkownikom z następującym rodzajem konta: admin, technik, a nawet zgłaszający rozszerzony.

Proces mycia i dezynfekcji

Funkcjonalność niezbędna dla wszystkich zakładów produkcyjnych z branży spożywczej, aby spełnić wymagania audytowe.

Zdjęcia w lokalizacjach

Funkcjonalność pozwala na dodanie wielu zdjęć w szczegółach każdej lokalizacji. Zdjęcie jest także widoczne na liście lokalizacji.

Pozostałe zmiany

 • Dedykowany zespół dla pozycji listy kontrolnej
 • Priorytet przywołania w Dashboard TV
 • Inne mniejsze poprawki i zmiany

Już wkrótce!

 • Tagi w zadaniach
 • Możliwość dodania wielu przywołań z jednego panelu
 • Dedykowany panel do obsługi przywołań np. na wózkach widłowych

Polub nasz profil na Facebook oraz LinkedIn, aby być na bieżąco z nowościami

tło

Feel free to contact me.
I will come back shortly with an answer.
  Sales Manager

  tło

  Wypróbuj QRmaint

  Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.