System CMMS QRmaint – aktualizacje w lipcu 2019

Lipiec był dla nas bardzo pracowity – jak zwykle, zainspirowani potrzebami naszych klientów wdrożyliśmy szereg nowych funkcji w systemie CMMS QRmaint.

Lista nowych funkcjonalności aplikacji QRmaint – systemu CMMS

Zaawansowany moduł raportowy

Wdrożyliśmy zaawansowany moduł raportowy, dzięki któremu można tworzyć dowolne zestawienia z danych zapisanych w systemie CMMS.

W tej chwili przygotowane są moduły raportowe dotyczące:

 • zadań,
 • środków trwałych,
 • lokalizacji
 • magazynu części.

Trwają prace nad raportami związanymi z przestojami.

W module można tworzyć własne raporty i zapisywać je aby w przyszłości szybciej otrzymać wyniki raportu.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej instrukcji video na naszym kanale YouTube

Zarządzanie i raportowanie przestojów maszyn i urządzeń

W trakcie tworzenia zadania w QRmaint CMMS można od razu zgłosić przestój urządzenia. Jest to bardzo przydatna funkcja dla działów utrzymania ruchu – dzięki przestojom otrzymujemy informację jakie urządzenie znajduje się obecnie w przestoju, ile dany przestój trwał czy też możemy zaplanować przestój związany z pracami w przyszłości. Na karcie urządzenia znajduje się również raport czasu przestoju.

Więcej informacji na naszym kanale YouTube .

Skanowanie kodów kreskowych części zamiennych

Ułatwiamy wybór odpowiedniej części do serwisowanych urządzeń oraz przyjmowanie części do magazynu. Dzięki wbudowanemu w aplikację mobilną QRmaint CMMS skanerowi kodów kreskowych można w bardzo łatwy sposób zidentyfikować dane części i dodać je do zadania lub do magazynu.

Więcej informacji na naszym kanale YouTube

Formularz zgłaszania awarii do wklejenia w dowolnej stronie internetowej

W lokalizacjach w systemie CMMS dodaliśmy możliwość skopiowania i wklejenia na własną stronę internetową formularza do zgłaszania awarii.

Od dziś możesz zamieścić taki formularz na dowolnej stronie www i przyjmować zgłoszenia dotyczące określonej lokalizacji wprost do naszego systemu!Więcej informacji na temat możliwości zgłaszania awarii do naszego systemu znajdziesz na naszym kanale YouTube

Przypisanie pracownika do listy prac do wykonania

W przypadku, gdy jedno zadanie realizowane jest przez kilku pracowników mamy możliwość przypisania ich do poszczególnych etapów/prac wyszczególnionych w karcie zadania w zakładce prace. Umożliwiamy również określenie czasu realizacji zadania (zaplanowanego bądź rzeczywistego).Sprawdź inne fukcje naszego systemu

Ciągle pracujemy nad rozwojem aplikacji QRmaint aby spełnić wymagania naszych klientów. Jeśli masz pomysł w jaki sposób chciałbyś wykorzystywać nasz system CMMS a nie znalazłeś takiej funkcjonalności – napisz do nas – kontakt@qrmaint.com

tło

Feel free to contact me.
I will come back shortly with an answer.
  Sales Manager

  tło

  Wypróbuj QRmaint

  Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.