tło

Mobilny system przywołań na tablety i smartfony

Mobilny system przywoławczy zapewnia sprawną komunikację operatorów linii produkcyjnych z osobami je wspierającymi takimi jak Liderzy Produkcji, BHP, Kontrola jakości. Nie wymaga kosztownej rozbudowy infrastruktury oraz drogiego wdrożenia. Skonfiguruj swój własny panel ANDON w systemie CMMS i już dzisiaj znacząco popraw komunikację w zakładzie.

 

 

 

Przetestuj za darmostrzałka


Usprawnij proces produkcji poprzez poprawę komunikacji

Głównym celem systemu przywołań jest poprawa komunikacji w zakładzie między obszarem produkcji a działami Utrzymania Ruchu, Kontroli Jakości czy Magazynierów. Wystarczy 1 kliknięcie operatora na panelu, aby przywołać odpowiednie osoby. Natychmiastowe powiadomienia na telefon oraz Dashboard TV - wizualizujący w czasie rzeczywistym aktywne przywołania, gwarantują, że nikt nie przeoczy przywołania.

function

Proste i szybkie wdrożenie

Wdrożenie mobilnego systemu przywołań nie wymaga nakładów finansowych w infrastrukturę. Wystarczy przy maszynie umieścić telefon lub tablet, aby uruchomić Panel operatorski ANDON umożliwiający przywołanie grupy osób wprost ze stanowiska pracy oraz opcjonalnie zgłoszenie usterki.

function

Elastyczna konfiguracja

Skonfiguruj własne rodzaje przywołań wyświetlanych na panelu operatora. Ustal nazwę , kolor przywołania oraz jaki zespół pracowników je obsługuje.

function

Bezpłatne i nielimitowane konta pracowników obsługujących przywołania

Osobowe konta pozwolą monitorować czas obsługi, czas reakcji na przywołanie oraz zapewnią informację kto przyjął przywołanie do obsługi.

tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.

zrzut ekranu

Panel przywołań na tablety oraz smartfony

  • Proste wysłanie przywołania z panelu operatora

Zazwyczaj na linii produkcyjnej występuje duża rotacja operatorów. Mobilny system przywołań QRmaint jest prosty i nie wymaga szkolenia. Obsługa sprowadza się do jednego kliknięcia odpowiedniego przywołania na panelu.

  • Elastyczna konfiguracja dostępnych na panelu  przywołań 

Administrator z poziomu systemu konfiguruje jakie przywołania (nazwa, kolor) będą dostępne na panelu  oraz jaki zespół zostanie powiadomiony. Panel mobilnych przywołań można uruchomić na dowolnym tablecie lub telefonie z systemem Android, iOS lub Windows

  • Dedykowane zespoły do obsługi przywołań

Każde przywołanie ma przypisany  odpowiedni zespół wsparcia np. Utrzymanie Ruchu w przypadku awarii czy zespół dostarczający komponenty , których brakło podczas procesu produkcyjnego.

 

Przetestuj za darmo

Mobilna aplikacja do obsługi przywołań

  • Natychmiastowe powiadomienia o przywołaniu

Proces produkcji wymaga szybkiej reakcji przy każdej nieprawidłowości zgłoszonej przez operatora. Powiadomienia na telefon komórkowy oraz smartbandy (opaski na rękę) skutecznie skracają czas reakcji na przywołanie

  • Obsługa przywołania przez telefon komórkowy

Aplikacja mobilna QRmaint  dostępna na systemy Andorid oraz iOS umożliwia dostęp do pełnej informacji o przywołaniach oraz umożliwia  ich obsługę. Aby obsłużyć przywołanie, pracownik musi zeskanować kod QR wyświetlony na panelu z którego zostało wysłane przywołanie. Rozwiązanie to zapewnia również dokładne statystyki czasów obsługi.

 

Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
zrzut ekranu

Przywołanie wózków widłowych

Moduł ANDON w systemie CMMS umożliwia przywołanie wózka widłowego do materiału. Pozwala to na jak najszybsze wezwanie operatora, załadunek i dostawę ładunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu odbiór produktów przyczynia się do ograniczenia czasu przestojów wózków widłowych i zwiększenia ich dostępności. Dzięki historii przywołań i wskaźników wydajności pracy operatorów, kierownicy są w stanie podejmować lepsze decyzje dotyczące zarządzania flotą wózków widłowych.

Przetestuj za darmo

Wizualizacja przywołań na telewizorach

Widget przywołań dostępny w Dashboard TV pozwala na wyświetlenie w czasie rzeczywistym przywołań wysłanych z obszaru produkcji. Prezentuje on dokładną informację o statusie przywołania oraz stanowisku z którego pochodzi. Rozwiązanie to jest dopełnieniem systemu powiadomień aby żadne przywołanie nie umknęło uwadze oraz aby czas reakcji był jak najkrótszy.

Przetestuj za darmo
zrzut ekranu
tło

Wypróbuj QRmaint

Bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań.