fbpx

Program do harmonogramowania przeglądów

Zdefiniuj w systemie prace takie jak przeglądy gwarancyjne, planowane remonty, inspekcje i zapomnij o pilnowaniu terminów

Jak QRmaint CMMS może pomóc w planowaniu konserwacji zapobiegawczych?

Proste definiowanie harmonogramów

Stwórz w programie własny harmonogram prac konserwacyjnych. Okresowe przeglądy gwarancyjne, odczyty pomiarowe, planowana wymiana części czy codzienne inspekcje obiektu – nie musisz już pamiętać o terminach. Program QRmaint automatycznie wygeneruje zadania na podstawie czasu lub odczytów pomiarowych.

Powiadomienia e-mail o nadchodzących zdarzeniach

Powiadomienia e-mail to najefektywniejsza forma informowania o zbliżających się pracach harmonogramowych. Pomijanie realizacji zaplanowanych zadań skutkuje nieplanowanymi przestojami urządzeń, kosztownymi naprawami, utratą gwarancji. Zdefiniuj w systemie kogo i ile dni wcześniej QRmaint ma powiadomić i zapomnij o pilnowaniu terminów.

Przejrzysta prezentacja harmonogramów oraz eksport do formatu Excel

Graficzna prezentacja miesięcznych harmonogramów gwarantuje szybką informację o nadchodzących pracach. Umożliwa również śledzenie statusu aktualnie prowadzonych lub zakończonych prac. System umożliwia eksport danych do pliku CSV oraz Excel.

Zarządzanie zadaniami konserwacyjnymi

QRmaint to kompleksowe oprogramowanie klasy CMMS. Dzięki temu masz możliwość zarządzania wygenerowanymi zadaniami konserwacyjnymi. Przypisywanie techników, monitorowanie postępów prac, kosztów i wiele innych…

Jak w QRmaint zdefiniować nowe zadanie cykliczne?

Przeglądy okresowe, gwarancyjne. Inspekcje obiektu. W każdej firmie, zakładzie przeprowadzane są planowane prace konserwacyjne, remonty inspekcje obiektów. Są to zlecenia powtarzane cyklicznie. Zdefiniuj je w systemie i zapomnij o pilnowaniu terminów.

Ustaw reguły czasowe

Ustaw kiedy planujesz wykonać zadanie, a system QRmaint utworzy je w odpowiednim momencie.

Nasz system doskonale sprawdza się jako pomoc w prewencyjnym utrzymaniu twoich obiektów.

Dodaj środki trwałe lub obiekty

QRmaint jako program do prewencyjnego utrzymania dostarcza narzędzia, aby utrzymać sprzęt oraz obiekty w najlepszym stanie.

Dodaj wszelkie zadania związane z daną lokalizacją lub środkiem trwałym i już nigdy nie zapomnij o przeglądzie.

 

Dodaj listę kontrolną

Wprowadź listę kontrolną, aby sprawniej przeprowadzić nawet najtrudniejsze procesy. 

Lista kontrolna to jedno z najskuteczniejszych narzędzi przy ocenie poprawności lub kontroli stanu.

Ustaw powiadomienia

Wybierz kogo powiadomić o zbliżającym się terminie i zapomnij o tym zadaniu. Możliwe jest także wysłanie automatycznego maila o zbliżającym się terminie do firmy zewnętrznej.

Im więcej automatyzacji tym więcej czasu dla Ciebie.

 

Subskrypcja miesięczna już od 29zł

Nie wymagamy karty kredytowej. 14 dniowy darmowy dostęp bez zobowiązań.