fbpx

Czy QRmaint może pomóc w twojej organizacji?

Przekonaj się jak łatwo i szybko zwiększyć jakość utrzymania

Techniczna obsługa nieruchomości

Zwiększ jakość organizacji pracy dzięki QRmaint. Zaplanuj przeglądy, rozdziel zadania, przyjmij zgłoszenia od swoich klientów.

Biurowce

Wystarczy, że wprost z systemu QRmaint wydrukujesz etykiety z kodami QR i umieścisz w widocznym miejscu, aby twoi najemcy w łatwy sposób zgłaszali usterki. Zaplanuj wszelkie przeglądy w biurowcu, aby nie zapomnieć o nich np. przegląd wind.

Hotelarstwo

Dzięki łatwej w obsłudze aplikacji QRmaint kierownictwo jak i zwykli pracownicy mogą śledzić codzienne  zadania, zaplanować przeglądy i inne zadania cykliczne, a ostatecznie zmniejszyć koszty utrzymania nieruchomości.

Sieć sklepów

Przyjmuj zgłoszenia o awariach, usterkach we wszystkich lokalizacjach i od razu przydziel odpowiednią osobę do realizacji. Zaplanuj w QRmaint wszystkie zadania cykliczne, a system sam przypomni Ci w odpowiednim momencie.

Zakład produkcyjny

QRmaint jako system CMMS łączy  funkcje  zarządzania utrzymaniem ruchu oraz  zarządzania aktywami przedsiębiorstwa.  Idealne rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych stawiających na automatyzację zadań i procesów.

Serwis

W łatwy sposób przyjmiesz zgłoszenia od swoich klientów. A dzięki kodom QR cały proces będzie jeszcze prostszy i szybszy. Dzięki ewidencji zadań już nigdy nie zapomnisz wykonać prac na czas. 

Subskrypcja miesięczna już od 29zł

Nie wymagamy karty kredytowe. 14 dniowy darmowy dostęp bez zobowiązań.