Branże

 QRmaint łączy  funkcje  zarządzania utrzymaniem ruchu oraz  zarządzania aktywami przedsiębiorstwa.  Idealne rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych stawiających na automatyzację zadań i procesów.

Czytaj więcej

Zarządzanie obiektem np. biurowcem to szereg czynności o których zarządca musi pamiętać. Przeglądy okresowe,  konserwacje,  inspekcje obiektu i wiele innych...
QRmaint pomoże zaplanować oraz  zautomatyzować zadania i prace konserwacyjne.

Czytaj więcej

QRmaint pomaga właścicielom nieruchomości i administratorom śledzić na bieżąco stan obiektu. Wszelkie usterki takie jak nieszczelne okna, brudne pomieszczenie, zepsute drzwi poprzez portal zgłoszeniowy dla najemcy trafiają do systemu.

Dzięki QRmaint masz pewność, że wszystkie obiekty są dobrze utrzymane. Planuj okresowe przeglądy, konserwacje obiektu, inspekcje. Powiadomienia mailowe o nowej usterce gwaranrują szybki czas podjęcia akcji.

Zautomatyzuj procesy w restauracji a nie tylko będziesz mieć więcej czasu na główną działalnośc, ale na dłuższą metę zaoszczędzisz. Rejestr sprzętu, gwarancje, wymagane przeglądy, planowane prace konserwacyjne pomieszczeń, inspekcje sanitarne.Wszystko  dostępne z dowolnego miejsca 24h/dobę.

Wprowadź powtarzające się zadania, aby być na bieżąco z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa oraz utrzymywać sprzęt i obiekt w najlepszym stanie. Nadzoruj i wprowadzaj naprawy sprzętu oraz przydzielaj je odpowiednim osobom.