fbpx

Czy QRmaint może pomóc w twojej organizacji?

Przekonaj się jak łatwo i szybko zwiększyć jakość utrzymania

Techniczna obsługa nieruchomości

Zwiększ jakość organizacji pracy dzięki QRmaint. Zaplanuj przeglądy, rozdziel zadania, przyjmij zgłoszenia od swoich klientów.

Zakład produkcyjny

QRmaint jako system CMMS łączy  funkcje  zarządzania utrzymaniem ruchu oraz  zarządzania aktywami przedsiębiorstwa.  Idealne rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych stawiających na automatyzację zadań i procesów.

Biurowce

Wystarczy, że wprost z systemu QRmaint wydrukujesz etykiety z kodami QR i umieścisz w widocznym miejscu, aby twoi najemcy w łatwy sposób zgłaszali usterki. Zaplanuj wszelkie przeglądy w biurowcu, aby nie zapomnieć o nich np. przegląd wind.

Sieć sklepów

Przyjmuj zgłoszenia o awariach, usterkach we wszystkich lokalizacjach i od razu przydziel odpowiednią osobę do realizacji. Zaplanuj w QRmaint wszystkie zadania cykliczne, a system sam przypomni Ci w odpowiednim momencie.

Hotelarstwo

Dzięki łatwej w obsłudze aplikacji QRmaint kierownictwo jak i zwykli pracownicy mogą śledzić codzienne  zadania, zaplanować przeglądy i inne zadania cykliczne, a ostatecznie zmniejszyć koszty utrzymania nieruchomości.

Serwis

W łatwy sposób przyjmiesz zgłoszenia od swoich klientów. A dzięki kodom QR cały proces będzie jeszcze prostszy i szybszy. Dzięki ewidencji zadań już nigdy nie zapomnisz wykonać prac na czas. 

Subskrypcja miesięczna już od 29zł

Nie wymagamy karty kredytowe. 14 dniowy darmowy dostęp bez zobowiązań.